Статті
14.05.2018
Kyiv IT Outsourcing Forum 2018
Kyiv IT Outsourcing Forum 2018

21 квітня 2018 року відбулася 11-та конференція Kyiv IT Outsourcing Forum 2018 в якій взяли участь близько 300 учасників та понад 40 доповідачів, третина з яких приїхала з-за кордону щоб поділитися досвідом та обговорити перспективи ІТ-ринку в Україні, а також можливі загрози для молодих і досвідчених компаній.
Звичайно ж, спеціалісти компанії ITSG не змогли оминути цю подію стороною. В Україні є чудові умови для ІТ-аутсорсингу та багато кваліфікованих фахівців, тому на конференції обговорювалося побудова стабільного бізнесу та шляхи вирішення проблем, які можуть виникнути. Найбільшими мінусами, які заважають компаніям розвиватися, визнані: недостатній досвід у побудові бізнес-процесів, відсутність комплексної бізнес-освіти і бачення ланшафту IT в глобальній економіці. 
На Kyiv IT Outsourcing Forum 2018 ми отримали цінну інформацію та обмінялися досвідом з представниками різних компаній не тільки України, а й інших країн Європи та дізналися про найновіші тенденції ІТ-аутсорсингу. Впевнені, здобуті знання та знайомства будуть корисними для розвитку нашого бізнесу. 
Організатори: Lemberg Tech Business School: організація з 10-річною історією проведення успішних конференцій: GameDev Conference, Lviv Mobile Development Day, Lviv Freelance Forum та Lviv PM Day.

Джерело: http://businessviews.com.ua/ru/business/id/pochemu-stoit-pojti-na-kyiv-it-outsourcing-forum-2018-dazhe-v-subbotu-1785/
                https://www.facebook.com/ukrof/?hc_ref=ART1aqXljq6ciJxiCsvZ9Ies3-DZoJ4a2iNLkC7mSw1VyOZ8s2nhjXnoOiE4TCC3bqg&fref=nf

Отримати комерційну пропозицію

Зручний час дзвінка
-

Консультація фахівця

Консультація фахівця

Зворотній зв'язок

Регистрация

Авторизация