Новини
13.09.2017
Перспективи українського ІТ обговорили на міжнародній конференції у Лондоні
Перспективи українського ІТ обговорили на міжнародній конференції у Лондоні
5 червня у Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House (Лондон) відбулась міжнародна конференція Ukraine’s Transformation: Assessments and Solutions. Chatham House є найавторитетнішим неурядовим європейським аналітичним центром у сфері досліджень міжнародних відносин, а також провідним майданчиком для виступів політичних діячів світу.
Конференція об'єднала політиків, бізнесменів, лідерів громадянського суспільства, науковців і журналістів для вивчення та обговорення політичної та економічної ситуації в Україні загалом, а також прогресу держави у втіленні реформ.
Одним зі спікерів дискусійної панелі, присвяченій обговоренню передумов для зростання української економіки України був Міністр фінансів України, Олександр Данилюк. Головною темою дискусії стала нова економіка, що базується на розвитку креативної індустрії та поступово набирає вагу в Україні. Найяскравішим її прикладом експерти назвали експортно-орієнтовану ІТ-індустрію, яка демонструє вражаючі та стабільні темпи росту.
Тарас Кицмей, член ради директорів та співзасновник SoftServe, що був представником ІТ-галузі та Асоціації «ІТ України» у дискусійній панелі, у своєму виступі зазначив: «Українська ІТ-індустрія посідає перше місце в Європі та четверте місце у світі за кількістю ІТ-фахівців. Сьогодні ми експортуємо послуг більше ніж на $ 3 млрд. в рік. 13 ІТ-компаній, які працюють в Україні, входять у ТОП-100 аутсорсингових компаній світу. І ми продовжуємо зростати, нарощуючи обсяги індустрії приблизно на 20% щороку. Сьогодні в Україні працює близько 100 тисяч ІТ-спеціалістів і ми маємо потенціал до 2020 року збільшити цю цифру удвічі та наростити обороти до $ 7 млрд».
На думку Тараса Кицмея, ключовими передумовами подальшого росту ІТ-індустрії в Україні є ІТ-освіта та розвиток людського капіталу. Державі та бізнесу необхідно інвестувати ресурси у розвиток цих ключових напрямків, піднімаючи якість університетської ІТ-освіти загалом, оновлюючи навчальні програми та створюючи нові освітні майданчики на зразок Українського католицького Університету. Україна досягла певного прогресу у цьому напрямку - налагоджено взаємодію між державою, бізнесом та університетами, результатами якої стають нові сучасні освітні проекти, які готують генерацію молодих фахівців нової якості. Обов’язком ІТ-бізнесу є також створення умов для безперервного розвитку ІТ-спеціалістів всередині самих компаній.

Отримати комерційну пропозицію

Зручний час дзвінка
-

Консультація фахівця

Консультація фахівця

Зворотній зв'язок

Регистрация

Авторизация