Статті
29.11.2018
ІТ аутсорсинг - чому та кому це вигідно?
ІТ аутсорсинг - чому та кому це вигідно?

ІТ аутсорсинг - це одна з найбільш актуальних послуг для малого та середнього бізнесу, вона включає повне технічне обслуговування апаратних ресурсів - серверів і комп'ютерів у вашому офісі, а також програмних ресурсів і сервісів якими користуються співробітники. Фактично, IT аутсорсинг - це передача повністю або частково управління і виконання іт-завдань стороннім виконавцям.Що дадуть бізнесу послуги ІТ аутсорсингу? Чому ними користуються тисячі офісів в Києві, по Україні та в усьому світі?

ІТ аутсорсинг компанії в Києві. Що ви отримуєте?Для більшості сучасних бізнесменів займатися іт-інфраструктурою - нераціональна трата часу. І справа тут не в низькому рівні технічної грамотності.Аутсорсинг іт-інфраструктури звільняє найцінніший ресурс керівника - час. Не буде необхідності наймати системного адміністратора або самому занурюватися в мало знайому сферу діяльності.Кожен власник бізнесу розуміє, наскільки це важливо, адже і без того доводиться стежити за податковою звітністю, шукати нових працівників, залучати нових клієнтів. Якщо до всього цього додати супровід іт-інфраструктури, є ризик втратити контроль над ситуацією.


Використання послуг ІТ аутсорсингу дає кілька істотних вигод бізнесу:

 • Перше і головне для будь-якого бізнесу перевага - економія грошей. Керівники знають, як дорого обходиться один працівник. У суму витрат входять: зарплата, лікарняні, податки, відпускні та інші платежі. Аутсорсинг ІТ інфраструктури скоротить ваші витрати на техобслуговування і оплату праці працівників. Співробітники аутсорсера задіяні відразу в декількох проектах, що дозволяє більш раціонально використовувати робочий час і оптимізувати вартість для клієнта.
 • Значно підвищується і ефективність використання ІТ сервісів у вашій компанії. Більш інтенсивна робота персоналу без збоїв і простоїв збільшує прибутковість бізнесу в цілому. Тому залучення сторонніх ІТ фахівців економить час і гроші.
 • Ви отримуєте послуги професіоналів, які можуть вирішити практично будь-яку проблему пов'язану з комп'ютерами і серверами. Більше не потрібно доручати співробітникам завдання, в яких вони не розбираються. За роботу з іт-інфраструктурою візьмуться фахівці, які розбираються в найсучасніших технологічних рішеннях.
 • Укладаючи договір на комплексне абонентське обслуговування комп'ютерів, ви отримуєте чітко визначений обсяг послуг. ІТ компанії підписують з клієнтами SLA (угода про рівень сервісу), де прописані всі параметри обслуговування і стандарти, за якими працюють з клієнтом. Завдяки цьому обидві сторони отримують чіткі правила гри.
 • Більш високий рівень безпеки. IT послуги включають і аналіз ризиків. У багатьох випадках перед початком обслуговування проводять аудит іт-інфраструктури, який виявляє вузькі місця в інформаційній системі. Після комплексного обстеження фахівці нададуть рекомендації, як знизити ризик втрати даних і злому. Кращий варіант - довірити співробітникам ІТ компанії впровадження цих заходів.
 • Конфіденційність. Компанія ITSG підписує з кожним клієнтом договір про нерозголошення інформації (NDA). Цей документ зобов'язує зберігати конфіденційність всієї інформації, отриманої в ході роботи і встановлює відповідальність за розголошення.

Які роботи включає ІТ сервіс?

 • Найефективніше починати супровід з моменту, коли інформаційна інфраструктура тільки вибудовується. ІТ фахівці запрошеної компанії проаналізують потреби і можливості бізнесу, підготують оптимальний проект іт-інфраструктури вашого офісу.
 • Представники аутсорсингової компанії допоможуть підібрати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення за оптимальними цінами, з параметрами, які відповідають вашим завданням.
 • Також, вони створять і налаштують робочі місця для кожного співробітника з необхідним функціоналом і набором програмних інструментів.
 • Паралельно із закупівлею і налаштуванням комп'ютерів буде створюватися систему інформаційної безпеки. Ця частина робіт спрямована на те, щоб зменшити ризик збоїв і запобігти втраті даних.
 • Фахівці налаштують систему резервного копіювання та оновлення всіх програм, які ваші співробітники використовують у щоденній роботі.Ще одна частина ІТ аутсорсингу - моніторинг системи для запобігання можливих збоїв і проблем. Всі дії виконуються за стандартами, прописаним в SLA.


IT аутсорсинг - ціни

Для кожного власника малого і середнього бізнесу важливо, скільки він заплатить за впровадження IT-рішення. Розберемося, які чинники впливають на вартість ІТ супроводу.Перш за все, обсяг робіт. Обслуговувати десять комп'ютерів дорожче, ніж три. Як правило, компанії встановлюють тариф для супроводу за кожне робоче місце користувача і сервер який використовує компанія в своїх бізнес цілях. Це дозволяє клієнту спрогнозувати витрати.Ціна змінюється, якщо є потреба у зміні існуючої інфраструктури або її модернізації, а також окремо розраховується вартість ІТ аудиту існуючої інфраструктури якщо в ньому є необхідність.


Ці та інші чинники, що впливають на вартість, прописують у договорі, тому обов'язково ознайомтеся з його умовами перед тим, як підписати папери. Хочемо зазначити, що в компанії ITSG ціни на послуги it аутсорсингу формуються за зрозумілими і прозорими правилами. Якщо після ознайомлення з договором у вас залишилися питання, їх завжди можна менеджеру та узгодити потрібні моменти.


Висновки

Тепер ви знаєте, наскільки великий обсяг робіт включає послуга ІТ аутсорсингу і можете оцінити економічний ефект його впровадження у власному бізнесі. Дуже важливо і те, що завдяки SLA (угодою про рівень сервісу) ваш офіс обслуговуватимуть по ясним і детально прописаним стандартам.Працюючи з ITSG, ви отримуєте не просто абстрактну послугу. Ми виконуємо чітко прописаний перелік робіт, які дають прогнозований економічний ефект.Інвестуйте в стабільність і ефективність, замовляйте ІТ супровід вашого бізнесу у ITSG.


Отримати комерційну пропозицію

Зручний час дзвінка
-

Консультація фахівця

Консультація фахівця

Зворотній зв'язок

Регистрация

Авторизация