Статті
02.05.2018
Наш новий партнер – провайдер хмарних рішень Tucha!
Наш новий партнер – провайдер хмарних рішень Tucha!

Компанія ITSG постійно розвивається та зростає. Тому в рамках розширення сервісу ми ретельно відбираємо партнерів для бізнесу.

Наша компанія почала співробітництво з провайдером хмарних рішень Tucha, одним з перших хмарних провайдерів України. З 2012 року наші нові партнери реалізували сотні проектів з віртуалізації застосунків, організації хмарної IT-інфраструктури та захисту даних.

Компанія ITSG на основі сервісів Tucha допомагає переносити в хмару всю ІТ-інфраструктуру компанії і створювати віртуальні офіси. Починаємо зазвичай з окремих робочих ділянок чи застосунків – віртуалізуємо CRM, 1С, телефонію, М.Е.Doc, клієнт-банк і т.д. Додатково з сервісами Tucha можна організувати надійне зберігання резервних копій для захисту даних від втрат і пошкоджень і забезпечити швидкий та стабільний хостинг сайтів і пошти.

Великим плюсом є те, що хмара Tucha побудована на професійному «залізі», а всі сервіси працюють на базі європейських та українських дата-центрів високого рівня. За роботою сервісів наглядає грамотна служба технічної підтримки у режимі 24/7. Практично кожна компанія в будь-якій точці земної кулі може з користю для себе застосовувати сервіси Tucha.

Більш детальну інформацію про саму компанію та її послуги Ви знайдете на офіційному сайті компанії https://tucha.ua?affiliates=445..

Впевнені, наша співпраця буде плідною та сприятиме розвитку нових напрямків у бізнесі!

Отримати комерційну пропозицію

Зручний час дзвінка
-

Консультація фахівця

Консультація фахівця

Зворотній зв'язок

Регистрация

Авторизация