Хмарні сервіси

Що таке хмарні сервіси?

Хмарні сервіси від ITSG – це вигідні рішення для компанії сучасного ринку, що дозволяють зберігати всі данні фірми на відокремленому сервері. Для доступу до інформації та роботи з нею необхідний персональний комп’ютер з доступом до мережі Інтернет і логін з паролем для входу в систему. Хмарні системи зберігання інформації на сьогоднішній день є найбільш зручними для функціонування всіх структур компанії.

Уявіть собі, що Ваш звичний офіс, який функціонує завдяки техніці і меблів, раптом став не менш продуктивно працювати без всього цього, та й ще й перебуває на іншому кінці земної кулі. Не виходить? Адже це можливо завдяки віртуалізації офісу.

Команда з мінімальною кількістю співробітників може ефективно вести бізнес у різних містах і навіть країнах завдяки комунікаційним можливостям Всесвітньої мережі. Ви, як керівник, також отримуєте пошту і факс із кожного офісу, дзвінки на ваш розсуд може приймати секретар, або вони переадресовуються безпосередньо Вам і т. д.

Крім того, всі співробітники компанії володіють доступом до актуальної для роботи інформації в будь-якому місці та в необмежений час, знаючи свій унікальний ключ для входу в систему. Організація спільної роботи з деякими файлами, висока швидкість обробки даних і  обчислювальна потужність мережі підвищують продуктивність роботи всієї компанії. 

hmarni servisi

Зручний доступ до інформації в будь якому місці, в будь який час!

З послугою "Хмарних обчислень" у Вас буде доступ до програмного забезпечення, систем обробки та зберігання даних і інших ресурсів, необхідних для повноцінного функціонування ІТ інфраструктури Вашого підприємства.

Сервіс «Хмарних обчислень» від компанії ІТSG

Постачальник ІТ-послуг ITSG пропонує компаніям будь-якої сфери діяльності використовувати найновіші сервіси і програми для високого виробництва, не здійснюючи при цьому значних вкладень. 

Купуючи хмарної послуги від компанії ITSG Ви стаєте власником незамінних у будь-якому бізнесі переваг:

 • гарантована безпека інформації фірми – всі данні знаходяться за межами Вашого офісу і недоступна стороннім особам;
 • будь-які зміни даних будуть збережені навіть при перепадах напруги і технічних несправностей офісного обладнання.
Оскільки оплата здійснюється тільки за використовуваний простір в «хмарі», ви можете контролювати систему оплати самостійно, розширюючи або звужуючи потік інформації. Працювати з хмарним сервісом Ви можете відразу ж після розрахунку за надані послуги. І в цей час Ваші кращі ІТ-фахівці зможуть відійти від рутинних справ, зайнявшись більш важливими завданнями.

Хмарні послуги

Віртуалізація ІТ інфраструктури

Віртуалізація серверів і ІТ інфраструктури – це те, що звільнить прив’язаність серверного і клієнтського ПЗ до апаратної частини. Незалежно від комп’ютера, за яким Ви сидите, Ви зможете влитися в своє робоче середовище з усіма необхідними програмами. 

Віртуальна інфраструктура від компанії ITSG

Компанія ITSG завжди розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта. Відбувається це після отримання завдання від клієнта з вимогами до роботи його ІТ-систем і здійснення аудиту існуючої ІТ-структури. В майбутньому компанія ITSG відповідає за функціональність всіх рішень перед клієнтом.

Компанія ITSG гарантує своїм клієнтам:

 • оперативне реагування на запити клієнтів;
 • швидке надання потрібної інформації щодо роботи структури;
 • інформаційну безпеку і високу ступінь надійності сервера;
 • ретельне виконання завдань;
 • уважність до вимог та завдань клієнта.


Віртуалізація офісу

Команда з мінімальною кількістю співробітників може ефективно вести бізнес у різних містах і навіть країнах завдяки комунікаційним можливостям Всесвітньої мережі. Ви, як керівник, також отримуєте пошту і факс із кожного офісу, дзвінки на ваш розсуд може приймати секретар, або вони переадресовуються безпосередньо Вам і т. д.

Віртуальний офіс – дуже зручний і вигідний формат ведення бізнесу, особливо якщо ви:

 • плануєте знизити витрати на секретаря;
 • запускаєте пілотний продукт чи послугу;
 • скорочуєте штат чи переводите його на віддалену роботу;
 • розширюєте діяльність;
 • відкриваєте філіали в інших містах і країнах;
 • створюєте бізнес в Інтернеті.

Віртуалізація офісу з ITSG

Якщо Ви вирішили створити для себе нові, удосконалені можливості роботи бізнесу і віртуалізувати офіс, то співробітники ITSG знають, як Вам допомогти. Компанія ITSG організує віддалену роботу бізнесу і грамотно розподілить офісні повноваження. Ваш віртуальний офіс буде обладнаний:

 • захищеним каналом доступу персоналу до програм компанії;
 • надійним хостингом;
 • зручним документообігом;
 • CRM, ERP та ін..

Вся Ваша комерційна інформація буде надійно захищена і резервована за допомогою віртуального офісу, створеного компанією ITSG, а Ви розкриєте для себе горизонти нових можливостей.

Хмарні обчислення

Хмарні обчислення – це певна модель, яка забезпечує повсюдний і комфортний мережевий доступ на першу вимогу до обчислювальних ресурсних пулів (серверу, додатку, сервісу, мережі і т. д.). Є 4 моделі хмарних обчислень:

 • приватна хмара – простір, доступ до якого має одна організація і декілька споживачів і підрядників;
 • публічна хмара – інфраструктура, якою може користуватись широка публіка;
 • громадська хмара – доступно до використання окремій спільноті з організації, споживачі якої мають спільні завдання і місії;
 • гібридна хмара – інфраструктура, яка поєднує в собі характеристики більше двох різних хмарних структур.

Всі моделі хмарних обчислень мають декілька властивостей:

 • швидкий доступ за потребою (самообслуговування);
 • об’єднання всіх ресурсів в єдині пули;
 • можливість вимірювання сервісів;
 • еластичність у будь-який момент часу;
 • можливість будь-якого мережевого доступу.

«Хмарні обчислення» від компанії ITSG

Компанія ITSG надає послугу хмарних обчислень зацікавленим клієнтам з України, а також за її межами. Скориставшись даною технологією, Ви отримуєте ряд переваг:

 • знижуються вимоги до офісної техніки;
 • підвищується швидкість передачі даних, а відповідно і продуктивність роботи офісу;
 • безпека даних Вашої компанії стає гарантованою;
 • знижуються витрати на ПЗ, технічне обслуговування і електроенергію;
 • вільний доступ до робочої програми у будь-який час і день тижня.

Для зручності і більшої оперативності в рішенні виникаючих завдань, компанія ITSG забезпечує присутність спеціаліста у Вашому офісі чи надає послуги на віддаленому доступі в графіку 24/7.

Хмарне сховище даних

Хмарне сховище даних – це метод структуризації, розміщення і зберігання всієї інформації про компанію на віддаленому сервері. Таке сховище дає можливість бути вільним у виборі комп’ютера і робочого місця в дану хвилину, продивляючись необхідні данні через Інтернет.

Хмарні сервіси для бізнесу – це справжня знахідка, адже знаючи пароль і логін для доступу в систему, кожен довірений співробітник може займатися своєю діяльністю і не бути залежним від офісу.

Окрім того, хмарне зберігання даних звільняє власника компанії від найму спеціалізованого співробітника, який займався б резервуванням і зберіганням цілісності даних. Також не потрібно купувати нові і підтримувати існуючі інфраструктури по зберіганню інформації – «хмара» автоматично змінює розмір в залежності від завантаженої до нього кількості інформації.

Хмарне сховище даних з компанією ITSG

Компанія ITSG гарантує безпеку зберігання і конфіденційність Вашої інформації наступними способами:

 • При будь-якій роботі з даними клієнта підписується NDA – угода про нерозголошення інформації, отриманої в результаті спільної роботи – це захист від витоку інформації;
 • Також відбувається одинарне або ступеневу резервування даних і використання спеціальних технологій ITSG;
 • Клієнт обов’язково знає всі дані для доступів до налаштувань свого обладнання і сервісів. Це дозволяє уникнути ситуації, коли доступ до необхідних додатків втрачається через зміну адміністратора.

Що стосується фінансових вигод, то компанія ITSG використовує індивідуальний підхід до кожного замовника. Величина оплати залежить виключно від набору бажаних клієнтом послуг, кількості збереженої на сервері інформації і ступеню унікальності сервісу. 

Вигоди використання хмарних послуг

Найбільш відчутна вигода для власника компанії при підключення хмарної системи це, звичайно, фінансова. Хмарні зберігання даних звільняє від таких затрат як:

 • оновлення офісної техніки – завдяки зберіганню всіх програм на віртуальних серверах, апаратні вимоги до встановлених в офісі комп’ютерів стають мінімальними
 • необхідність купувати нові ліцензії і пакети програмного забезпечення для нового співробітника – він просто починає працювати з уже існуючими даними, що стосуються його сфери діяльності
 • підтримка і обслуговування власної структури даних – в ній просто нема необхідності при використанні «хмари».

Чому нам довіряють?

Задоволених компаній

Серверів Windows та UNIX на обслуговуванні

Компаніям створено віртуальний офіс

Втрат даних. Щоденне збереження інформації

Питання-відповідь

Що таке хмарні сервіси?

Чи безпечні хмарні сховища даних?

Як здійснюється оплата за хмарні сховища даних?

Отримати комерційну пропозицію

Зручний час дзвінка
-

Консультація фахівця

Консультація фахівця

Зворотній зв'язок

Регистрация

Авторизация