Серверні рішення

Термінальні рішення

SysElegance Application Server

Компанія SysElegance є розробником комплексу термінального програмного забезпечення SysElegance Terminal Suite, що успішно працює на українському ринку з 2003 року.
Найбільш значущими продуктами комплексу є SysElegance Application Server - серверний програмний продукт для організації термінального доступу до операційних систем Windows і операційна система для тонкого клієнта SysElegance Thinstation.
На даний момент компанія надає найбільш повний комплекс програмно-апаратних рішень і має штат кваліфікованих фахівців для створення і впровадження систем нового покоління на підприємствах будь-якого масштабу.
Програмні продукти SysElegance мають модульну архітектуру, що дає великі можливості.

serverne obladnannya

Термінальний сервер SysElegance Application Server

Основою сервера додатків є термінальне програмне забезпечення SysElegance, яке забезпечує одночасне виконання додатків декількох користувачів на сервері, передачу графічної інформації (екранів-фреймів) на клієнтське робоче місце і дій користувача (клавіатура, миша) на сервер. Відмінності Сервера Приложений SysElegance:

  • робота на всіх актуальних редакціях ОС Microsoft Windows різних поколінь і бітностей
  • повна реалізація властивостей протоколу ms rdp
  • наявність засобів публікації додатків
  • наявність засобів розподілу процесорних ресурсів
  • наявність додаткових служб забезпечення безпеки
  • продумана цінова політика
productmap

Термінальні рішення SysElegance

Рішення на базі syselegance дозволяють істотно економити при розгортанні термінальних серверів, при цьому рішення повністю сертифіковані і не порушують авторських прав.

Переваги рішень Syselegance

1

Засоби публікації додатків

Публікація додатків дозволяє запускати окремі додатки з сервера в віконному режимі. При цьому, у користувача створюється враження, що додаток запущено з його комп'ютера. Сервер в режимі публікації додатків витрачає ресурси надзвичайно економно, що дозволяє обслужити більшу кількість клієнтів на тому ж обладнанні, в порівнянні з традиційним доступом до всього робочого столу.
2

Оптимізатор операційної системи

Програма автоматичного налаштування термінального сервера. Основні цілі оптимізації - покращення кількісних і якісних показників сервера, таких, як швидкість реакції системи, кількість використовуваної оперативної пам'яті на користувача, зменшення мережевого навантаження і, як наслідок - збільшення кількості одночасно працюючих користувачів.
3

Засіб розподілу процесорних ресурсів

Системна служба, керуюча розподілом процесорних ресурсів, обов'язково рекомендується всім користувачам термінального сервера і незамінна, якщо одночасно працюючих користувачів на сервері більше десяти.
4

Альтернативний менеджер робочого столу

альтернативний менеджер робочого столу дозволяє легко створити середовище користувача яке містить тільки необхідні додатки.
5

Робота з складі домену під керуванням Active Directory

Сервер Додатків SysElegance повністю інтегрується в доменну інфраструктуру Microsoft, що дозволяє централізовано керувати термінальною мережею використовуючи звичні методики і добре знайомі адміністратору інструменти. Більшість параметрів Сервера Додатків SysElegance можуть бути встановлені відповідними доменними і груповими політиками, що дозволяє централізовано керувати серверами в великих корпоративних мережах.
6

Можливість віддаленого контролю роботи користувачів

Системний адміністратор має можливість підключитися до сесії користувача для надання віддаленої допомоги або контролю дій користувача. Функція підключення до сесії може бути дозволена як для всього сервера, так і для кожного користувача індивідуально.
7

Можливість розподілу навантаження між серверами

Коли ресурсів одного сервера стає недостатньо, можливе об'єднання кількох серверів які вирішують однакові завдання в термінальну ферму. Кожен наступний клієнт, прозоро для користувача, з'єднується з найменш завантаженим сервером. Завантаження сервера визначається за кількома критеріями - кількість активних сесій, вільна пам'ять, завантаження центрального процесора. Особлива увага також приділяється можливості підключення до відключеною сесії, раніше створеної користувачем на одному з серверів ферми.
8

Підтримка інструментів і протоколів Microsoft

сервер використовує стандартний протокол rdp (remote desktop protocol). Таким чином, всі клієнти, що працюють з Термінальним Сервером Microsoft можуть використовуватися з Сервером Додатків SysElegance без змін. Підтримуються всі властивості протоколу rdp, такі 32-бітний колір, перенаправлення буфера обміну (clipboard), дисків, портів, звуку і смарт-карт. Інтерфейси віддаленого управління (WMI) Термінальним Сервером SysElegance повністю сумісні з такими для служб Microsoft, що дозволяє використовувати стандартні інструменти, що входять до безкоштовно розповсюджуваний фірмою Microsoft "Windows Server Administration Tools Pack"

Отримати комерційну пропозицію

Зручний час дзвінка
-

Консультація фахівця

Консультація фахівця

Зворотній зв'язок

Регистрация

Авторизация