Проектування та монтаж систем відеонагляду

Системи відеоспостереження та безпеки від ITSG

Компанія ITSG допоможе в розробці, впровадженні та встановлені системи аналового, цифрового (ІР відеоспостереження), а також бездротового відеонагляду, для комфортного віддаленого забезпечення безпеки житлового об’єкту чи офісу.

Життя, як людське, так і в сфері бізнесу, пов’язана з ризиком. І чим успішніше все складається, тим вище стає цей самий ризик. Захистити повністю від негараздів система безпеки не зможе, але попередити і максимально зменшити вплив можливої небезпеки на Ваше життя вона здатна.

Надійна система безпеки та, яка підготовлена професійно і враховуються всі локальні вимоги офісу, дому чи організації. Будь-який вид роботи від впровадження до модернізації і адаптації існуючих систем безпеки потребують кваліфікаційного підходу і якісного обладнання.

Монтаж відеонагляду виконується спеціалістами ITSG відпорвідно до погодженого проекту.

Фахівці компанії  ITSG забезпечують технічне і сервісне обслуговування систем безпеки різного ступеня складності. Послуги, які надає ITSG в сфері безпеки бізнесу, будівель та майна:

 • встановлення систем відеоспостереження;
 • встановлення системи контролю і управління доступом (СКУД);
 • створення інфраструктури сховищ даних;
 • забезпечення інформаційної безпеки.

Кожна система встановлюється і підключається не стандартно, а враховуються всі нюанси конкретного завдання і побажання клієнта. 

proektuvannya ta montazh sistem bezpeki

Надійна система безпеки для дому та офісу!

Проектування, монтаж та технічне обслуговування.

Етапи проведення робіт:

1

Постановка завдань, які буде вирішувати встановлена система

2

Створення проекту системи безпеки

3

Підбір і закупка необхідного обладнання

4

Встановлення і підключення системи

5

Перевірка встановленого обладнання

6

Сервісне і післягарантійне обслуговування

Які послуги пропонує компанія ITSG?

Встановлення систем відеоспостереження

Безпека і відеоспостереження на сьогоднішній день два нерозривно пов’язаних поняття. А різни види зв’язку і Інтернет допомагають ефективній роботі системи безпеки, передаючи отриману картинку на Ваш комп’ютер в будь-якій точці планети.

Компанія ITSG допоможе в розробці, впровадженні та встановлені системи ІР відеоспостереження, а також бездротового, для комфортного віддаленого забезпечення безпеки житлового об’єкту чи офісу.

Відеоспостереження застосовується в багатьох сферах і його функціональність майже не обмежена. Компанія ITSGпропонує встановлення систем відеоспостереження для наступних об’єктів:

 • Житлова площа: можливий моніторинг обслуговуючого персоналу, а також забезпечення збереження майна і життя близьких.
 • Офіси: підвищується безпека матеріальних об’єктів та інтелектуальної власності, стимулювання зайнятості співробітників;
 • Торгівельна площа, кафе, готелі: вирішуються спірні питання з касовими операціями, відбувається спостереження за складами і приміщеннями;
 • Будівельні площадки: прискорюється хід будівництва, підвищується якість робіт, проводиться контроль витрат будматеріалів;
 • Автомобіль: гарантована збереженість та контроль доступу сторонніх осіб.

Як відбувається проектування і монтаж відеоспостереження з ITSG

Перш за все, необхідно чітко і грамотно скласти проект встановлення системи відеоспостереження. Враховуючи всі особливості конкретного об’єкту для монтажу максимально ефективної системи. Завдання виконують кваліфікаційні і відповідальні співробітники, знаючі всі тонкощі даної роботи.

Етапи впровадження системи відеоспостереження компанією ITSG:

 1. Створення проекту системи відеоспостереження.
 2. Закупівля обладнання.
 3. Встановлення системи відеоспостереження.
 4. Післягарантійне обслуговування встановленої системи.
Виконуючи покроково поставлені цілі, компанія ITSG гарантує Вашу безпеку!

Системи контролю і управління доступом (СКУД)

Перш за все, для забезпечення безпеки будь-якого об’єкту необхідно володіти інформацією про те, хто на ньому знаходиться чи вже покинув його. Вахтери – це приємно забуте минуле, тому що сьогодні існують спеціальні системи контролю і управлінням доступу в будівлі.

Функції СКУД

Звичайно, основне завдання системи – управління доступом на територію, що охороняється і фіксування облич, які вимагали доступу. Але цим не обмежуються всі функції СКУД, вони також:

 • обмежують доступ окремим особам на об’єкт;
 • ідентифікують людину, яка зайшла на об’єкт;
 • веде облік робочого часу, при інтеграції з бухгалтерськими програмами – розраховує заробітну плату;
 • веде журнал персоналу і відвідувачів;
 • інтегрує з системами безпеки і відеоспостереження.

СКУД від компанії ITSG

Компанія ITSG здійснює встановлення СКУД для будь-яких приміщень: офіси, парадні, передпокої та ін.. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати найбільш ефективний вид перегороджуючого пристрою, а після встановить і правильно його підключить.


Робітники компанії ITSG спеціально розроблять програмне забезпечення для зв’язку між собою всіх елементів СКУД. При необхідності може бути проведена модифікація чи адаптація системи під любий тип об’єкту, враховуючи зміни, що відбулися і не викликаючи порушення в роботі СКУД.

Інформаційна безпека

Безпека інформації фірми полягає не тільки в приховуванні її від недоброзичливо налаштованих осіб, але і в захисті від її користувачів (в плані випадкового видалення або введення помилкових даних), всіляких вірусів і поломки техніки. Тобто, цілий комплекс заходів, які іноді не проводяться в силу звичайній завантаженості адміністратора компанії.

Захист інформації фахівцями ITSG

Компанія ІТSG пропонує зробити вигідне вкладення в забезпечення безпеки ваших даних і провести комплекс заходів:

 • створити резервні копії баз даних на незалежних сховищах – інформація в резервах буде оновлюватись разом із оригіналами документів;
 • встановити захист від хакерських атак;
 • за допомогою спеціальних систем зашифрувати інформацію;
 • встановити якісний захист від мережевих вірусів;
 • обмежити доступ до інформації - розмежувати права доступу кожного співробітника до сховища даних.

Замовлення виконання даних послуг – це фінансова економія і Ваш спокійний сон. Фахівці компанії ITSG виконують всю роботу швидко і завжди готові відповісти на питання в процесі виконання завдання і після – в період роботи Вашого персоналу з встановленими програмами.

Якщо Вам цей комплекс заходів здається недостатнім, то додаткові системи безпеки і відеоспостереження в офісі закріплять Вашу впевненість в захищеності даних від небажаних осіб.

Переваги співробітництва з ITSG

 • Встановлення системи безпеки ITSG дає Вам можливість доступу до інформації, отриманої завдяки відеоспостереженню, можлива розкадровка і масштабування записів. Відбувається постійний облік і фіксація людей, які відвідують об’єкт, контроль доступу на територію. І звичайно, систематична охорона периметру
 • Фахівці компанії розробляють і впроваджують спеціальну систему дротового чи бездротового управління системою. Так що Ви зможете віддалено моніторити свій об’єкт завдяки встановленій системі безпеки
 • Монтаж систем безпеки компанією ITSG – це непохитна гарантія безперебійного функціонування встановленого обладнання. Якість, дотримання термінів, повні відповіді на питання, що цікавлять, допомога в експлуатації і багато інших позитивних моментів у співробітництві з ITSG очікують клієнтів.

Чому нам довіряють?

Встановлено відеокамер

Проведено монтажних робіт

Створено систем контролю та управління доступом

Розроблено проектів систем безпеки

Питання-відповідь

Чи не порушує програма контролю робочого часу приватне життя працівників?

Як система СКУД веде облік робочого часу?

Отримати комерційну пропозицію

Зручний час дзвінка
-

Консультація фахівця

Консультація фахівця

Зворотній зв'язок

Регистрация

Авторизация